itfaiyeci-falckon

Yangın Sonrası Olay Yeri İnceleme Eğitim Semineri

Falckon İtfaiye Hizmetleri’nin düzenlediği “Eğitim Seminerleri” çerçevesinde Falck Fire Consulting Danışman Mühendisi Mr. Simon Neale,   yangın sonrası olay yeri inceleme ve kök neden analizi konularında 8 saatlik bir eğitim gerçekleştiriyor.

Eğitim sonrasında katılımcılara “Eğitim Katılım Belgesi” verilecektir.

26 Eylül Çarşamba günü saat 9:30’da başlayacak olan eğitim semineri Taksim The Marmara’da gerçekleştirecek. Eğitime katılım ücreti 249 TL + KDV olup, rezervasyon ve kayıt için lütfen şimdiden info@falckon.com adresine e-mail atınız”

“Yangın Sonrası Olay Yeri İnceleme Eğitim Semineri”
 Tarih: 26 Eylül 2018
 Saat: 09:30 – 18.00
 Yer: The Marmara Taksim

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Falckon-endustriyel-yangindan-aldigimiz-dersler-200x150

Endüstiyel Yangından Aldığımız Dersler

Falckon Yangın Hizmetleri, nin düzenlediği “Eğitim Seminerleri” çerçevesinde BP Rotterdam Rafinerileri Yangın Mühendisi ve Risk Uzmanı Cornelis Jan Kallemein, büyük endüstriyel yangınlarda edinmiş olduğumuz tecrübeler sonucunda aldığımız dersler ve de bunların kendi tesislerimizde tekrarlanmaması için almamız gereken eğitimler hakkında 7 saatlik bir eğitim gerçekleştiriyor.

haber-02

Sanayi Çalışanlarına Yangın Önleme Eğitimi (Sabah)

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (AOSB), sanayi çalışanlarına yönelik "Yangın Önleme ve Söndürme Eğitimi ve Tatbikatı" düzenlendi.

haber-03

Endüstriyel Yangın Hizmeti Almanın Önemi

Yangınla mücadele konusu özellikle yüksek risk grubu içerisindeki tesisler açısından oldukça önemlidir. Endüstriyel yangın hizmeti almanın önemi özellikle petrokimya, çelik, otomotiv, nükleer sektörlerin yanı sıra havalimanları ya da büyük ölçekli fabrikalar ve tesislerin üretim süreci düşünüldüğünde farklı bir boyuta taşınır.