Verimli Operasyonlar

Falckon Yangınla Mücadele Hizmetleri, uzun senelerden bu yana yüksek nitelikli ve yenilikçi çözümlerle dünyanın birçok ülkesinde farklı firmalara yangınla mücadele hizmetleri vermektedir. Uluslararası güvenlik standardına uygun ürünler, profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışan Falckon, yangından korunma ve yangın güvenliği açısından verimli bir operasyon yürütmenin öneminin bilincindedir. Yangınla mücadele kapsamında yüksek kapasiteli modern yangından korunma çözümlerinin yanı sıra operasyon sürecinin en doğru şekilde işlemesi açısından bilgi birikimi ve profesyonellik ve güvenilirlik ön planda tutulmalıdır. 

Yangınla mücadele birinlerinin tecrübeli ve uzman ekipler tarafından yönetilmesi operasyon sonuçlarının verimliliğini arttırmakta, can ve mal kaybını en aza indirgemektedir. Yangınla mücadele de uluslararası standartlarla belirlenmiş operasyon şemalarının kullanılması hızlı ve etkili sonuç almak açısından oldukça önemlidir. 

Yangınla Mücadele de Verimlilik

Yangınla mücadele konusunda operasyon verimliliği açısından durum muhakemesinin hızlı ve etkili bir şekilde yapılması, kontrol, koordinasyon  ve haberleşmenin etkin bir şekilde kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Dar zamanda en etkili şekilde müdahaleyi gerektiren yangın ve alarm durumlarında verimli bir operasyon yürütmek profesyonel ekiplerle mümkün olabilmektedir. Diğer acil durumlarda da olduğu gibi yangın hallerinde de hayat kurtarmaya öncelik verilerek, yangın söndürme işlemleri, kontrol altına alma ve soğutma işlemleri birbiri ile koordineli ve gerektiğinde paralel şekilde ilerlemelidir.

Yangınla Mücadele Konusunda verimli operasyonlar açısından Falckon olarak,

 ●  Yangınla mücadele de ulusal standartlarda hizmet vermeye önem veriyoruz bu anlamda yönetim sistemimizi bir takım gerekliliklere göre yapılandırıyoruz. Falckon yangınla mücadele hizmetleri ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 standartlarına uyumlu olarak hazırlanmış ve onaylanmıştır. 

●  Yangınla mücadele açısından global bir çalışma sistemine sahip olan Falckon, bilgi merkezi sayesinde tüm dünya üzerindeki operasyonlarını ve uygulamalarını verimlilik sonuçları açısından tek bir noktada toplayarak geliştirmektedir. 

 ●  Falckon’un online Operasyon sistemi yapısı, dünyanın her bir noktasından gelen veriler ve teknik yönergelerin tüm müşteriler için erişilebilir olmasını sağlayarak, yangınla mücadele konusundaki tüm hareketleri standart ve kusursuz hale getirmeyi amaçlar.

Falckon endüstriyel yangınla mücadele hizmetleri, verimli operasyonlar yürütmeyi temel ilke olarak benimsemiştir. Alarm durumlarında ortaya çıkabilecek sorunların en aza indirgenebilmesi açısından iyi hesaplanmış doğru kararlarla tek bir noktadan operasyonel yangınla mücadele çalışma sistemi geliştirerek tüm operasyonlarının dünya standartlarına uyumlu açık şeffaf ve verimli geçmesi açısından sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışmaktadır. 

Online Eğitim Türkiye'nin Her Yerinde Devam Ediyor!

Falckon Özel itfaiye hizmetleri dünyanın birçok coğrafyasında farklı sektörlerde endüstriyel yangın hizmetleri vermektedir.