Otomotiv Sektörü

Otomotiv sektöründe özellikle üretim süreci, ekipman ve personel bakımından geniş kaynaklara ve komplike bir tesise ihtiyaç duymaktadır. Sürekli üretim halindeki tesislerde güvenlik ve  iş sürekliliğinin devamı açısından müfredat açısından yükümlü olunan sorumlulukların yerine getirilmesinin yanı sıra en iyi güvenlik önlemlerinin alınması gerekmektedir. Falckon yangınla mücadele hizmetleri otomotiv sektörün alanında da tecrübesi ve profesyonel ekipleriyle sizlerin hizmetinizdedir. 

Yangından korunma sistemlerinin en iyi şekilde yapılandırılması, bakımı ve gerekli görüldüğünde en hızlı müdahaleyi sağlamak amacıyla profesyonel itfaiye ekipleri tesislerinizde konuşlandırılması can ve mal kaybını en aza indirmek ve iş sürekliliğinizi sağlamak açısından tesislerinizin olmazsa olmazıdır. Falckon yangınla mücadele ekipleri, yangın mühendisleri ve personeli otomotiv sektörü ve bu anlamda hizmet veren tesislerinize dair kapsamlı deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Müşterilerimiz arasında bulunan çok uluslu ve büyük otomotiv şirketleri yangınla mücadele hizmetleri için firmamızı  tercih etmektedir. 

Otomotiv Sektöründe
Yangınla Mücadele

Otomotiv üretim tesislerinizde ihtiyacınız olan en iyi hizmeti alabilmeniz için, üretim süreciniz ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olan iş ortakları tercih edilmesi gerektiği bilinen bir gerçektedir. otomotiv sektöründe hassas ve kapsamlı iş süreçlerinin en iyi şekilde analiz edilerek yangına karşı en uygun, en doğru hizmetlerin oluşturulması için sektörel bazda bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Her sektörün kendi içerisinde özne hizmet gerektirdiğinin bilincinde olan Falckon yangınla mücadele hizmetleri, tesislerine özel ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip, yangınla mücadele konusunda kapsamlı yangın senaryoları ile verilen hizmeti özelleştirmektedir.

Yangınla mücadele ihtiyaçlarınızı verimli ve en doğru şekilde planlayarak tesislerinizin daha güvenli olmasında, yüz yılı aşkın tecrübemizle sizlerin yanındayız. Uzun dönemli, güvenilir bir iş ortağı olarak, tesislerinizin yangınla mücadele kapsamındaki ihtiaçlarını en iyi şekilde yapılandırıyoruz. Tesislere özel hizmet anlayışımızla otomotiv sektöründe de sizin tesislerinize özel güvenilir ve güvenli hizmeti garanti ediyoruz. 

Otomotiv Sektöründe Yangınla Mücadele Hizmetleri

Falckon Türkiye Yangınla mücadele hizmetleri otomotiv sektöründe de size özel ihtiyaç paketleriyle yanınızda. 

Bu anlamda,

       •   Güncel yangın müfredatına uyumun sağlanması ve gerekli prosedürlerin sizi yormadan hayata geçirilmesi, 
       •   Senaryo tabanlı risk değerlendirilmelerinin yapılması 
       •   Patlama ve yangın açısından çeşitlendirilmiş sonuç modellemeleri
       •   Saha çalışması ve yapılan analizler sonrası  oluşturulması, 
       •   Tesislerinize uygun en verimli sistemin kurulması ve sonrasında gerekli olan bakımların yapılması, 
       •   Acil durum müdahale planlamasının yapılandırılması
       •   Olası acil durumlarda iş sürekliliğinin sağlanması açısından alınması gereken önlemlerin belirlenmesi
       •   Yangın eğitimleri
       •   Yangın Danışmanlığı

ile tesislerinizi daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. 

Online Eğitim Türkiye'nin Her Yerinde Devam Ediyor!

Falckon Özel itfaiye hizmetleri dünyanın birçok coğrafyasında farklı sektörlerde endüstriyel yangın hizmetleri vermektedir.