Yangınla Mücadele Hizmetleri

Yangınla mücadele hizmetleri kapsamında Falckon olarak, tüm sektörler için ve özellikle yangın açısından yüksek risk grubu içerisinde yer alan sektörler açısından sizinle birebir iş birliği içerisinde profesyonel ekip ve ekipmanlarla çalışarak, tesislerinize özgü olarak hazırlanmış yangınla mücadele çözümlerini en iyi şekilde yapılandırmak adına sizlerle birlikte bütünleştirilmiş bir yaklaşım geliştirmekteyiz.

Yangınla mücadele hizmetleri açısından sektörünüze ve tesislerinize özel projelendirme ve yapılandırma geliştirerek, yangınla mücadele sorunlarınıza ileriye dönük çözümler oluşturarak, kriz anlarınızı en az hasarla atlatmanızı sağlamak amacıyla sizlere güncel ve gelişmiş bir yangınla mücadele programlaması sunuyoruz. Yangınla mücadele hizmetleri nin etkin bir şekilde kullanımı firmanız açısından olası risk durumlarını en aza indirgeyerek, yasal mevzuatlar bağlamında tesislerinize en uygun optimizasyonu geliştirerek maddi ve manevi kaybınızı en aza indirgeyecek etkin bir yöntemdir.

Yangınla Mücadele Hizmetleri Neden Önemlidir?

  • Yangınla mücadele hizmetleri kullanılması firmalar açısından geniş bir yelpazede bugünü kapsayan ancak her açıdan geleceği güvence altına almaya yönelik güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlar.

    Yangınla mücadele hizmeti aldığınızda firmanız, yangınla mücadele ve acil durumlara karşı profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından yönlendirilirken en güncel ekip ve ekipmanlarla koruma altına alınır. Böylece firmanız,
  • Yasal mevzuatla uyumlu
  • Tesislerinize özel analizlerle risk faktörleri açısından en güvenli hale getirilmiş
  • Olası alarm durumlarında hızlı müdahale edebilecek yangınla mücadele sistemi ile optimize edilmiş,
  • Can ve mal güvenliği açısından koruma altına alınmış olacaktır.

Yangınla Mücadele Hizmetleri Nasıl Çalışır?

Yangınla mücadele hizmetleri konusunda dünyada öncü bir konumda olan Falckon İtfaiye Hizmetleri ve Endüstriyel yangın hizmetleri ile her geçen gün gelişen ve büyüyen yapısıyla  hizmet vermektedir.
Yangınla mücadele hizmetleri sunarken temel hedefimiz,

      • erişilebilir
      • yetkin
      • etkili
      • hızlı
      • güvenilir
      • yardımcı

misyonlarıyla yola çıkarak yangınla mücadele konusunda sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Yangınla mücadele hizmetleri kapsamında Tesislerinizde güvenliği sağlamak, maddi ve manevi kayıplarınızı en aza indirgemek açısından sizlere özel bir çalışma yürütüyoruz. Bu bağlamda öncelikle yasal mevzuata uyumluluk konusunda yaşadığınız sorunları uzmanlarımızla birlikte hızlı, güvenli ve en uygun şekilde çözmenizi sağlıyoruz. Yasal mavzuata uyumluluk konusunda tecrübeli ekiplerimizi siz ve tesisleriniz için özel bir çalışma yaparak, gerekli koşulların en etkin ve en uygun şekilde yerine getirilmesi konusunda sizlere destek oluyor.

Yangından korunma sisteminizi yapılandırıyoruz. Yüksek riskli sektörler açısından profesyonel yangın uzmanı ekiplerle çalışmak ortaya çıkabilecek kayıpları ciddi anlamda azaltmaktadır. Falckon itfaiye hizmetleri olarak tesislerinize özel yangın sistemi oluşturuyor ve yapılandırılması konusunda yanınızda oluyoruz. Yangın sisteminin tesislerinizle uyumlu bir şekilde kurulması, sistemin etkin bir şekilde çalışması, en uygun maliyette ve doğru şekilde kurulması geleceğe dönük olası tehlikelerin bertaraf edilmesi açısından en önemli adımdır. Geleceğinizi sizlerle birlikte yapılandırıyoruz.

Yangın sistemlerinizin periodik bakımı ve kontrolü yine Falckon yangınla mücadele hizmetleri kapsamında yapılan hizmetler içerisindedir. Doğru çalışmayan bir yangın sistemi sizlerin ve çalışanlarınızın can ve mal güvenliğini riske atarken, firmanızın itibarı açısından birçok sıkıntıyı beraberinde getirebilecek sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu anlamda Falckon Yangınla mücadele hizmetleri çalışmaları içerisinde düzenli kontrolleri yaparak olası risk durumlarında sisteminizin en doğru şekilde çalışmasını sağlar.

Gerekli önlemlerin alınmasına rağmen ortaya çıkabilecek yangın ve patlama durumlarına karşı Falckon Yangınla Mücadele Ekipleri sizlerin yanınızda görev yapmaktadır. Yangınla mücadele hizmetleri bağlamında Falckon ekipleri tesislerinizi 7 gün 24 saat koruma altında tutmaktadır. Tesislerinizde konumlandırılmış itfaiye ekiplerimiz olası alarm durumlarında, kamu itfaiye gelene kadar geçecek sürede, yangına müdahale ve söndürme çalışmalarını hızlı bir şekilde başlatır. Yangının hızlı bir şekilde kontrol altına alınması, yayılmadan güvenli bir şekilde söndürülmesi, soğutma çalışmalarının başlatılması, gerekli durumlarda kurtarma çalışmaları ve ilk yardım yine falckon yangınla mücadele hizmetleri kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Bunların yanı sıra, Falckon yangınla mücadele hizmetleri sizlerin ve çalışanlarınızın güvenliği açısından yangın eğitimleri ve yangın danışmanlığı gerçekleştirerek olası kriz durumlarında ortaya çıkabilecek panik ve kaos ortamının doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayarak yangınla mücadele konusunda doğru bilincin yaratılmasını sağlar.

Bütünleşik ve Özelleştirilmiş Çözümlenmesinin Avantajları

Yangınla mücadele konusundan bütünleştirilmiş tek bir irtiabat noktasına sahip olun. İhtiyaçlarınıza uygun esnek ve kişiselleştirilmiş çözümler sayesinde yangınla mücadele konusunda tüm sorunlar için tek bir noktadan çalışarak, sizlerin dış kaynaklara ihtiyacınızı azaltmakta ve yangınla mücadele konusunda proaktif bir yaklaşım sağlamaktadır. Falckon Yangınla mücadele hizmetleri ile yangına karşı önlem, korunma, yangın eğitimi, yangın danışmanlığı yerinde tıbbi hizmetler ve yangınla mücadele konusunda gerekli diğer tüm ihtiyaçlarınızı sağlayarak, bu konuyla ilgili aldığınız dış hizmetlerin sayısını azaltabilirsiniz.

Sizlere özel hazırladığımız çözümlerde şeffaflık esasına dayalı esnek ve tam hizmet sunmayı hedeflerken sektörel bazla, yerel, ulusal ve uluslararası kapsamdaki mevzuatlara uyumlu ve resmi kontrol yapılarıyla entegre, sorunsuz ve eksiksiz bir bakış açısı sunuyoruz. Tesislerinize özel çözümler üreterek, sizi ve ihtiyaçlarınızı her yönüyle anlamak açısından en iyi analizler için sizlere zaman ayırıyor, bu sayede uzun dönemli ortaklıklarımızı güven çerçevesinde yapılandırıyoruz.

Falckon yangınla mücadele hizmetleri profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla bu anlamdaki tüm ihtiyaçlarınızın tek bir güvenilir kaynaktan çözülmesini sağlamaktadır.

Online Eğitim Türkiye'nin Her Yerinde Devam Ediyor!

Falckon Özel itfaiye hizmetleri dünyanın birçok coğrafyasında farklı sektörlerde endüstriyel yangın hizmetleri vermektedir.