Anıl Yamaner

Managing Director

Makine Mühendisliği, İstanbul Teknik Üniversitesi
İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

2013 yılında Falck’a Managing Director olarak katılan Anıl Yamaner, 2018 yılı itibariyle Falckon Yönetim Kurulu Başkanlığı’na atanmıştır. Daha önce Katar’da bulunan Johnson Controls’de 2011 yılından beri benzer bir görevde bulunuyordu. Johnson Controls’e ilk olarak 2001’de Satış Mühendisi olarak katıldı ve 2005’ten 2011’e kadar Türkiye’deki satış şubesinden sorumlu Manager pozisyonundaydı.

Ömer Akgün

Operations Director

Anadolu Üniversitesi Ekonomi Fakültesi, 4 yıllık lisans diploması

Falck’a Türkiye’deki Falck Fire Services için Operations Director olarak 2013 yılında katılan Ömer Akgün, 2018 yılı itibariyle görevine Falckon Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Ömer Akgün, bundan önce Türkiye’deki yangınla mücadele sektörü içinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Ömer Akgün profesyonel kariyerine 1982 yılında Ankara Amerikan Hava Kuvvetleri Üssü’nde hizmet veren Holmes & Narver Services Inc. şirketinde Yangın Alarm Odası Operatörü olarak başladı. Zorunlu askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 1987 yılında TUSAŞ (Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.) Yangınla Mücadele departmanına katıldı. Ömer, TUSAŞ’ta çalıştığı 26 yıllık süre boyunca TUSAŞ Yangınla Mücadele Departmanında çeşitli yangınla mücadele pozisyonlarında görev aldı ve 2001’den 2013 yılına kadar İtfaiye Şefi görevini sürdürdü.

Falckon İletişim

Falckon İletişim Formu

Türkiye Sanayinin Garantisi Falckon

Falckon Özel itfaiye hizmetleri dünyanın birçok coğrafyasında farklı sektörlerde endüstriyel yangın hizmetleri vermektedir.