Çalışanlar

Yangınla mücadele de kurulan alt yapı ve sistemlerin ötesinde itfaiye ekiplerimizin, profesyonellerimizin çok büyük önemi olduğunun bilincindeyiz. Bu anlamda Falckon Özel İtfaiye Hizmelteri olarak çalışanlarımza ayrı bir özen ve özel ilgi gösteririz. Yangınla mücadele insan emeğinin yoğun olduğu birlik ve tecrübenin yanı sıra emeğin öncelikli olduğu bir alandır. Falckon, hali hazırda bünyesinde bulunan çalışanlarına gösterdiği ilgi ve alakanın yanı sıra ve yeni alımlarında belirli unsurları misyon olarak kendine benimsemiştir. 

Falckon’un profesyonellerine bakış açısı, bünyesinde her daim becerikli ve motivasyonu yüksek çalışanların yer almasının temel nedenidir. İnsan emeği yoğunluğunda ilerleyen yangınla mücadele süreçlerinde profesyonellerimizin en iyi şekilde adapte olabilmesini sağlayabilmek açısından belirli kuralları kendimize temel misyon edindik.

  • Sektörel standartlara uygun, uluslararası denkliğe sahip olan eğitimler
  • Kişisel gelişimi destekleyici yapı
  • Pratik deneyim için uygun fırsat alanları

    Yangınla mücadele de sizlerin korunmasında temel görevi üstlenen çalışanlarımızın yaptığı işlerde motive mutlu çalışmasını sağlamak, işini seven ve önem veren çalışanları bünyesinde barındırmak için onlara en iyi koşulları sağlayan bir firma olabilmek, birlik, beraberlik ve dayanışmanın oldukça önemli olduğu böyle bir hususta uzun soluklu çalışanlar edinmek ve onların bizimle uzun yıllar çalışmasını sağlamak açısından memnuniyetlerini öncelikli tutmak, profesyonellerimize rahat ve en uygun koşulları yaratmak çalışanlarımızın ve sizlerin sonrasında da bizim başarımız açısından önemli olduğunun bilinciyle mümkün olan en iyi hizmeti veriyoruz.

    Falckon ekibinin içerinde yer alan çalışanlarımız, aynı zamanda kendi çalışma alanında uluslararası düzeyde önemli bir yere sahip olan endüstriyel yangın hizmetleri sağlayan ailemizin bir parçası olarak, modern yangın söndürme eğitimleri, teknik ve ekipmanları, üniforma ve techizatlarına erişim imkanı sağlayarak, yangınla mücadele konusunda uluslararası bilgilere, uygulama ve eğitime erişebilme, çalışan memnuniyetinin bilincinde bir firmada çalışabilme imkanına sahip olmaktadır. Falckon ailesine dahil olmuş bir çalışan, istediğinde dünyanın dört bir yanına dağılmış olan Falckon şirketlerinin farklı ülkelerinde ya da farklı alanlarında da çalışabilme fırsatına sahip olmaktadır. 

Online Eğitim Türkiye'nin Her Yerinde Devam Ediyor!

Falckon Özel itfaiye hizmetleri dünyanın birçok coğrafyasında farklı sektörlerde endüstriyel yangın hizmetleri vermektedir.